TFF’nin bu açıklamasına koyunlar bile inanmaz. TFF’den Montella açıklaması

Çekya maçı hazırlıklarına başlayan millilerimizde antrenman öncesi toplantıda kendisine ayrı olarak çalışacağı söylenmeyen ve takım arkadaşları ile birlikte sahaya çıkan milli yıldızımız Arda Güler’e yapılanlar herkesi çıldırttı.

BİR HIŞIMLA YELEĞİ KAPTI

Isınmak üzere antrenman yeleğini giyinmeye hazırlanan Arda Güler’in yanına gelen Montella bir hışımla yeleği alarak Güler’den uzaklaşmasını istedi.

KENDİSİNE BİLGİ VERİLMEDİ

Kendisine ayrı çalışacağına dair bilgi verilmemesi nedeniyle olanları anlamakta güçlük çeken Arda Güler oradan uzaklaşıp yardımcı antrenörün yanına giderken yaşanan bu olay büyük tepki topladı.

TFF BU REZİL GÖRÜNTÜYE AÇIKLAMA YAPTI KİMSE İNANMADI

Gelen tepkiler üzerine resmi internet sitesinden koyunların bile inanmayacağı bir açıklama yapan TFF Montella’yı şu sözlerle savundu:

“A Millî Takımımızın bu akşam gerçekleştirilen antrenmanı sırasında, televizyon kameralarına yansıyan görüntüler üzerine yorum yapılarak oluşturulmuş bir video, sosyal medya mecraları üzerinden dolaşıma sokulmuştur.

Antrenman öncesinde millî futbolcumuz Arda Güler’in kasığındaki ağrı nedeniyle, Çekya maçına kendisini en sağlıklı şekilde hazırlayabilmek adına, bireysel çalışma yapması konusunda teknik heyetimiz ve oyuncu arasında fikir birliğine varılmıştır”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir