Bir türlü boşanamadılar! Başkalarıyla nişanlanan eski eşler paralarını bölüşemiyor

‘Magic Mike’ (Striptiz Kulübü), ‘The Lost City’ (Kayıp Şehir) ve ‘Dear John’ (Sevgili John) gibi filmlerde rol alan ABD’li yıldız Channing Tatum, Jenna Dewan ile 2006 yılında ‘Step Up’ (Sokak Dansı: Benimle dans et) filminin setinde tanışmış ve ikili Temmuz 2009’da evlenmişti. Çiftin dört yıl sonra ise bir kızları olmuştu.

İkili, birbirleriyle olan farklılıklarını anladıktan sonra 2019’da yollarını ayırmaya karar vermişti.

(Jenna Dewan & Channing Tatum)

İKİSİ DE NİŞANLANDI

Tatum, 2021’de Zoe Kravitz ile aşk yaşamaya başlamış, 2023’ün sonlarında da evlilik yolunda ilk adımı atarak sevgilisiyle nişanlanmıştı. Dewan ise Steve Kazee ile nişanlanmış, hatta geçtiğimiz günlerde bu ilişkiden bir de çocukları dünaya gelmişti.

(Zoe Kravitz & Channing Tatum)

People tarafından elde edilen belgelere göre; Channing Tatum ile Jenna Dewan hayatlarına devam etmesine rağmen, çift bir türlü resmi olarak boşanmalarını sonlandıramadı.

(Steve Kazee & Jenna Dewan)

‘MAGIC MIKE’ YÜZÜNDEN BOŞANAMIYORLAR!

İkilinin arasındaki sorun ise pek çok Hollywood boşanmasında olduğu gibi para kaynaklı. Eski eşler, ‘Magic Mike’ serisinden elde edilen kârları içeren bir mali anlaşma konusunda anlaşmazlık yaşıyor ve her ikisi de birbirlerini bir sonraki duruşma için tanık listesine yazdırdılar.

Belgelere göre sonraki duruşmada ele alınacak temel konular mal paylaşımı, geri ödeme talepleri, nafaka ve avukatlık ücretleri olacak.

“JENNA HAYATINDAKİ BU BÖLÜMÜ BİR AN ÖNCE KAPATMAK İSTİYOR”

Dewan’ın temsilcisi People’a yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

Jenna sadece Kaliforniya Eyalet Yasası uyarınca evli oldukları süreden kalan ortak malvarlığı konusunun adil bir şekilde çözümlenmesini istiyor. Artık nihai bir karara varmak ve hayatındaki bu bölümü bir an önce kapatmak istiyor.

“TEKRAR EVLENMEDEN ÖNCE DAVA BİTSİN”

Temsilci, eski çiftin “beş yılı aşkın bir süredir uzlaşmaya çalıştığını ve bu süre zarfında birçok uzlaşma konferansına gittiğini” de sözlerine ekledi. Ayrıca söylenenlere göre Jenna Dewan, nişanlısı ile tekrar evlenmeden önce eski eşiyle davasının resmi olarak bitmesini istiyor.

Tatum’a yakın bir kaynak ise davanın uzamasının nedeninin, ‘Dewan’nın eylemleri ve iddialarının sürekli kendisiyle çelişmesi’ olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir